Overzicht voorbereiding 2017/2018

Een nieuw seizoen betekent ook 2 maanden van voorbereiding vooraleer het echte seizoen weer van start gaat. Hieronder kan u dan ook een overzicht vinden van al de wedstrijden van onze A-kern van tijdens hun voorbereiding:
 
Vriendschappelijke wedstrijden
KFCW - ROFC Stockel 1-4 (Pinon)
Sporting Eizeringen - KFCW 1-2 (Du Rang, Thiebaut)
KV Eendracht Winnik - KFCW 1-7 (4x Pinon, Augello, De Bel, Wambacq)
KFCW - VK Berchem 3-1 (2x Thiebaut, Pinon)
 
Bekerwedstrijden (Beker van Brabant, Groep S Cup)
KFCW - Sporting Erps-Kwerps 3-2 (Ahmimed, Thiebaut, Van Poucke)
KFC Strombeek - KFCW 2-4 (2x Thiebaut, Pinon, Van Dessel)
KFCW - BOKA United 1-1 (Thiebaut pen.)
FC Melsbroek - KFCW 3-1 (Van Poucke)
 
Onze A-kern eindigt zo op een 9e plaats in het klassement (24 ploegen) met 7 punten. Melsbroek, BOKA United en Huldenberg eindigen eerste met 10 punten, vervolgens Huizingen met 9 punten, Kester-Gooik met 8 punten en Bertem-Leefdaal, Rhodienne - De Hoek, Strombeek en Leeuw allen met 7 punten net als onze ploeg.
 
En ook onze B-kern heeft er een voorbereiding van 2 maanden en enkele wedstrijden opzitten:
 
Vriendschappelijke wedstrijden
KFCW - Leeuwkens Teralfene B 1-1 (Annoot pen.)
KFCW - SK Pepingen-Halle B AFG.
 
Bekerwedstrijden (Sport Energie Contest)
SK Steenhuffel B - KFCW 1-3 (Anthoons, Annoot, Wauters)
KFCW - BOKA United B 0-2
SK Leeuw B - KFCW 1-2 (Anthoons, Annoot)
KFCW - FC Borght-Humbeek 3-3 (3x Reygaerts)
 
Met deze uitslagen eindigt onze B-kern de eerste Energie Sport Contest op een 9e plaats in het klassement (22 ploegen) met 7 punten. Huizingen B, Meise B en Ternat B haalden het maximum van de punten, Zuun B 10 punten, Ritterklub Jette B, BOKA United B en Pepingen-Halle B 9 punten en vervolgens Borght-Humbeek B net als onze ploeg 7 punten.
 
Beide ploegen starten aan het nieuwe seizoen op zondag 03 september om 15u! Onze A-kern ontvangt op eigen veld, het pas naar 2e gepromoveerde, KFC Lennik, meteen een burenderby dus! En onze B-kern maakt de verplaatsing naar SK Vlezenbeek B! Kom hen aanmoedigen zodat ze het nieuwe seizoen met een overwinning starten!