U7 Wit op indoor-Kersttornooi Herne

Kersttornooi in Herne
 
7 januari 2018. Nog voor dag en dauw staan onze jongens al op te warmen in de sporthal van Herne, klaar voor hun eerste tornooi van 2018. In een groep met 4 tegenstanders zullen ze proberen hun mannetje te staan. Zouden de indoor trainingen nu al vruchten afwerpen?
 
Vlezenbeek-Wambeek: 3-0
Hoewel onze jongens met momenten goed meespelen, slikken ze al snel een tegengoal. Toegegeven, de combinaties verlopen nog wat stroef en het spel gaat te traag. En die enkele kansen die ons elftal creëert, stranden telkens op een uitstekende keeper. Na een kwartier sluiten we de wedstrijd af met drie goals tegen nul. Een goede opwarmer…
 
Geraardsbergen – Wambeek: 5-2
Ook tegen Geraardsbergen slikken we een vroege goal. Maar als Frenn zijn duivels ontbindt, staat al snel de 1-1 op het scorebord. De vreugde bij de fanclub is groot, het vertrouwen bij de jongens groeit. Maar helaas… de foutjes in onze verdediging worden genadeloos afgestraft. Een own goal van de tegenstander doet de hoop in het Wambeekse kamp nog even opleven, maar Geraardsbergen blijkt toch een maat te sterk…
 
Peptalk
Na de match roept Randy z’n boys bijeen. Tijd voor een peptalk. Ondanks de inzet van een aantal jongens, speelt het team niet geconcentreerd genoeg. Hij moedigt ze aan om zich helemaal te geven en te tonen wat wij als trouwe supporter al langer weten: dat we een ‘goed ploegske’ hebben.
 
Pepingen – Wambeek: 7-0
Dit keer starten onze jongens gretiger aan de wedstrijd. De 2 vroege tegengoals smaken zuur, maar Wambeek laat het hoofd niet hangen. Randy jaagt er in zijn geheel eigen, immer positieve stijl het vuur in en dat resulteert in goed samenspel, een hoger tempo en doelgevaar. Het geluk staat echter niet aan onze kant, waardoor we 7-0-cijfers moeten noteren. De spectaculaire sliding van Warre voorkomt in extremis dat de Wambeekse netten andermaal trillen. Een (te) zware uitslag voor een al bij al goede wedstrijd…
 
Eppegem – Wambeek: 4-0
Na een ontspannen opwarming met blitsende passes en technisch perfecte controles, zetten onze jongens zich klaar voor de laatste wedstrijd van de poules. Iedereen gelooft nu rotsvast in een eerste overwinning. Voor het eerst vandaag zien we onze ploeg als vanouds vechten voor de bal. Het tempo gaat de hoogte in en de kansen zijn al snel niet meer op één hand te tellen. Toch loopt het mis… Door verkeerde keuzes achteraan en vaak te simpel balverlies, slikken we 4 doelpunten. Zouden we die laatste goal niet op naam van Lenno mogen schrijven, in ons voordeel?
 
Finale: Drogenbos-Beersel – Wambeek: 3-1
In deze laatste match strijden we tegen Drogenbos-Beersel om de voorlaatste plaats. Het wordt een evenwichtige wedstrijd met uitstekend voetbal van onze groen-witte trots. Jammer genoeg blijkt ze ook nu een maatje te klein voor deze tegenstander, ondanks de goed afgeronde actie van Warre en Milan. De beste wedstrijd van het tornooi, alleen scoren gaat moeizaam…